ASUS MeMO Pad 7 zachwyca wyglądem.

                Tablety podbijają rynek urządzeń mobilnych. Dzisiaj już co trzecia osoba posiada go w swoim asortymencie sprzętów elektronicznych. Tajwański producent nie przystaje na laurach i w dalszym ciągu sięga po nowoczesne technologie, by zaskakiwać swoich potencjalnych klientów. Jeszcze niedawno ASUS stał w tyle z tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi – firma skupiona była na produkcji laptopów, które jak widać nie przynoszą odpowiednio wysokich dochodów. A może producent postanowił stworzyć tablet doskonały? Podczas targów IFA ASUS zaprezentował nowy tablet z rodziny MeMo Pad. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim bardzo oryginalnym wyglądem i mocnymi parametrami w porównaniu do swoich poprzedników.

 

                Targi IFA to wielkie wydarzenie, podczas którego producenci przedstawiają swoje najlepsze propozycje. Swoje plany na najnowsze projekty zdradził ASUS, który chce zwiększyć swoje udziały dotyczące takich urządzeń jak tablety. Toteż przedstawił najnowszy MeMo Pad 7,który może zadziwić bardzo wielu użytkowników współczesnych sprzętów elektronicznych. Zobaczmy co dokładnie przygotował dla nas tajwański producent komputerowy.

                Nowa propozycja to 7-calowy tablet, który będzie posiadał wyświetlacz o rozdzielczości Full HD. Bardzo ciekawa propozycja dla wszystkich użytkowników ceniących wysoką jakość obrazu. Rozdzielczość 1280x800 pikseli na pewno sprawdzi się w przypadku oglądania filmów oraz korzystania z aplikacji. Producent zastosuje tutaj 64-bitowy , czterordzeniowy procesor Intel Atom. I tradycyjnie mamy tu system operacyjny Android z nakładką ZenUi.

                Całość bardzo elegancka. Plotki głoszą, że producent inspirował się stylistyką znaną z marek odzieżowych. Nowy tablet ASUS trafi na półki w kolorze złotym, bordowym oraz czarnym. Urządzenie pojawi się w sklepach już w ciągu najbliższych tygodni (czas więc zacząć polowanie). Cena to około 940 złotych. Wszystkie newsy na temat urządzenia możemy sprawdzać na stronie tajwańskiego producenta.