Samsung Galaxy Alpha odkrywa karty.

               

Samsung już dawno zapowiadał kolejne nowości i choć jeszcze oficjalnie nie potwierdził specyfikacji nowego Galaxy Alpha to jednak coś o nim już wiemy. Jeden z brytyjskich sklepów pozwala klientom na przedpremierowe zamówienia. Zobaczmy zatem co przygotował dla swoich klientów tym razem. Czym nas zaskoczy?

 

                W Internecie pojawia się coraz więcej informacji na temat nowego Samsunga Galaxy Alpha. Telefon od razu wzbudził wielkie zainteresowanie. Koreański producent z pewnością zaskoczy nas wzornictwem, które w tym przypadku odbiega od tego, co do tej pory proponowała nam marka Samsung. Model Galaxy Alpha bardzo przypomina iPhona i nie posiada slotu na karty micoSD. Zdjęcia telefonu bardzo szybko obiegły internetowy świat – na razie możemy podziwiać tylko i wyłącznie białą wersję urządzenia, które prezentuje się niezwykle ciekawie w stosunku do swoich konkurentów oraz poprzedników. Najbardziej interesująca jest jednak specyfikacja telefonu, która może zadziwić bardzo wiele osób. Specyfikacja znalazła się właśnie na stronie sklepu internetowego, który oferuje sprzedaż przedpremierową wybranego modelu.

                Wychwala się przede wszystkim możliwości fotograficzne Samsunga Galaxy Alpha. Zastosowany sprzęt w innowacyjnym telefonie może wykonywać bardzo dobrej jakości zdjęcia w czasie wynoszącym jedynie 0,3 sekundy. Możemy również robić fotografie z podglądem na żywo, wykorzystując tryb HDR.

                Telefon posiada bardzo dobry procesor, który jest ogromnym plusem tegoż urządzenia. Zastosowano tutaj dokładnie Exynos 5433, który w czasie testów wydajnościowych zyskał zdecydowanie lepsze wyniki wśród smartfonów Qualcomma Snapdragon 805. Smartfon jednak nie będzie należał do najtańszych. Obecnie mówi się o kosztach rzędu 923 dolarów, czyli w przeliczeniu na złotówki około 3000. wiarygodne źródła (serwis SamMobile) mówią o premierze 13 sierpnia 2014 roku. Szczegółów możemy również szukać na stronie samego giganta – Samsunga. Pozostaje nam zatem czekać na więcej konkretów.