HTC One Max i LG Nexus 5 dwiel alternatywy dla Apple i Sony

Smartfon Nexus 5

 

                Smartfon Nexus 5 to sprawdzony i bardzo intuicyjny smartfon przeznaczony nie tylko dla wymagających, ale również osób, które po prostu kochają gadżety. Na pierwszy rzut oka jego design jest zachwycający, aczkolwiek pewne funkcje smartfona mogą po pewnym czasie stać się dla nas uwłaczające. To aboslutnie obowiązkowy gadżet dla każdego, komu zależy na błyskawicznej komunikacji, ale również dla kogoś, kto nie ma zbyt dużych i co ważne wygórowanych oczekiwań.

Czytaj więcej...

Windows Phone 9 z podzielonym ekranem.

                Windows od dawna jest już znany w wersji telefonicznej, ale czy spełnia wszystkie nasze oczekiwania? Dotarły do nas plotki o nowym Windows Phone 9, który w wersji poglądowej będzie w rękach deweloperów już w grudniu tego roku. Oprócz różnych plotek, wiemy o kilku szczegółach, które okazują się dość ważne dla przeciętnego użytkownika telefonu, a właściwie smartfona. Zobaczmy zatem czym dokładnie zaskoczy nas nowa wersja oprogramowania.

Czytaj więcej...

Samsung Galaxy Alpha odkrywa karty.

               

Samsung już dawno zapowiadał kolejne nowości i choć jeszcze oficjalnie nie potwierdził specyfikacji nowego Galaxy Alpha to jednak coś o nim już wiemy. Jeden z brytyjskich sklepów pozwala klientom na przedpremierowe zamówienia. Zobaczmy zatem co przygotował dla swoich klientów tym razem. Czym nas zaskoczy?

Czytaj więcej...

ASUS MeMO Pad 7 zachwyca wyglądem.

                Tablety podbijają rynek urządzeń mobilnych. Dzisiaj już co trzecia osoba posiada go w swoim asortymencie sprzętów elektronicznych. Tajwański producent nie przystaje na laurach i w dalszym ciągu sięga po nowoczesne technologie, by zaskakiwać swoich potencjalnych klientów. Jeszcze niedawno ASUS stał w tyle z tabletami i innymi urządzeniami mobilnymi – firma skupiona była na produkcji laptopów, które jak widać nie przynoszą odpowiednio wysokich dochodów. A może producent postanowił stworzyć tablet doskonały? Podczas targów IFA ASUS zaprezentował nowy tablet z rodziny MeMo Pad. Urządzenie wyróżnia się przede wszystkim bardzo oryginalnym wyglądem i mocnymi parametrami w porównaniu do swoich poprzedników.

Czytaj więcej...